Očkování ukrajinských dětí – Bакцинація українських дітей

Ukrajinské ministerstvo zdravotnictví připravilo návod, jak mohou rodiče „dálkově“ získat potvrzení o očkování svého dítěte, pokud si s sebou při útěku nestihli vzít očkovací průkazy či jinou zdravotní dokumentaci.

Міністерство охорони здоров’я України підготувало інструкцію, як батьки можуть «дистанційно» отримати довідку про щеплення своєї дитини, якщо не встигли взяти з собою картки щеплень чи іншу медичну документацію.

UA_ockovani

Mohlo by vás zajímat

15. 09. 2022 | Alena Zajíčková |

Začleňování ukrajinských dětí do mateřských a základních škol – Включення українських дітей у дитячі садки та початкові школи

viz zde/дивіться тут: Začleňování ukrajinských dětí_Включення українських дітей

28. 07. 2022 | Alena Zajíčková |

Dodatečný termín zvláštního zápisu ukrajinských dětí do mateřské školy . Додатковий термін спеціального зарахування українських дітей до дитячого садка.

Pro děti, které se z nějakého důvodu nedostavily k řádnému termínu zápisu, který probíhal ve dnech 11. – 12. července…