Aktivity různé

Soubory pro distanční výuku

• Zvířátka (.pdf 905 KB)

Práce s obrázkem zvířátek, orientace na papíře, opakování všeobecných znalostí předškoláka

Materiál připravila: 57. MŠ

• Návštěva ZOO (.docx 18 KB)

Metodický materiál je zaměřený na aktivity spojené s hlubším poznáváním domácích, volně žijících a exotických zvířat, které již děti znají nebo poznat chtějí, jejich způsobem života, způsobem, kterým se pohybují, druhem potravy, kterou přijímají, na poznávání a napodobování zvuků, který vydávají, výtvarné a grafomotorické činnosti spojené s tématem a smyslové aktivity.

Věková skupina: 5 – 5

Materiál připravila: 87. MŠ

• Hrátky s vodou a jarem (.pdf 428 KB)

Máš rád bublifuk a rád si děláš bubliny? Zkus si zahrát s domácím bublifukem.

Materiál připravila: 5. MŠ

• Letní limonáda (.pdf 307 KB)

V létě zažíváme spoustu úžasného dobrodružství. Jezdíme k moři, do přírody, k babičkám na prázdniny atd. Je také ale veliké horko, které způsobuje, že máme žízeň. Máme tady pro tebe recept na jednoduchou letní limonádu, kterou zvládneš levou zadní. Tak s chutí do toho!

Materiál připravila: 6. MŠ

• Hrajeme si na Indiány (.docx 592 KB)

Seznámení se se způsobem života jiných kultur, rozvoj pohybových, komunikativních a tvořivých schopností

Materiál připravila: MŠ Křimice

• Šel jsem do ZOO (.pdf 189 KB)

Pojď si zahrát slovní hru. Mohou hrát 2 a více hráčů. Procvičíš si svou pozornost, soustředění a hlavně paměť.

Materiál připravila: 22. MŠ

• Dopravní prostředky (.pdf 802 KB)

Rozvoj slovní zásoby, orientace na ploše, procvičování barev

Materiál připravila: 57. MŠ