Úvod ›› Pro učitele ›› DDD podporuje učitele

DDD podporuje učitele

Naším cílem je vhodně zařazená a smysluplně používaná technika v procesu výuky na základních a mateřských školách.

Práce s moderními didaktickými prostředky probouzí zájem žáků v hodině, učivo je zprostředkováno srozumitelněji a především rozvíjí jejich myšlení. Moderně smýšlející učitele podněcuje ke změnám a doplnění rutinních postupů z hlediska metod, obsahu a organizačních forem vyučování.
Chceme podpořit učitele v ovládání interaktivních pomůcek a tvorbě zajímavých výukových materiálů, které žákům i pedagogům usnadní a zpříjemní proces vzdělávání a pedagogům jejich náročnou práci.

Dům digitálních dovedností (DDD) pedagogům ZŠ a MŠ zřizovaných magistrátem města Plzně poskytuje ZDARMA tyto služby:

To vše naleznete přímo na stránkách Domu digitálních dovedností v části Pedagogové.

Veškeré další informace Vám poskytne:

Mgr. Vojtěch Škarda
metodik vzdělávání