Úvod ›› Pro rodiče ›› Kroužky v Centru robotiky

Kroužky v Centru robotiky

Centrum robotiky (CR) v Dominikánské 9 je moderní volnočasové centrum, které se zaměřuje na vzdělávání s nejnovějšími ICT technologiemi. Nabízí volnočasové aktivity pro dospělé, seniory, ale především velmi oblíbené kroužky pro děti. V CR se mohou děti těšit na přichystaný kroužek Fotografie, kroužek Videa, Grafiky nebo kroužek Modelování ve 3D. Pro více informací mohou zájemci navštívit nabídku kroužků v CR.

Nově mohou zájemci navštívit Centrum robotiky (CR) i v Cukrovarské ulici, které je zaměřené především na volnočasové vzdělávání dětí a mládeže v oblasti robotiky, kybernetiky a přírodních věd. Děti zde mohou vybírat např. z kroužku programování Lego WeDo, Nech ožít svůj výrobek, Mechanika hravě, z kroužku přírodovědných experimentů, Elektronika pro robotiku nebo dokonce se mohou hlásit na kroužek Sestav si drona.

Navíc o jarních a letních prázdninách připravuje CR každoročně pro děti několik běhů zajímavých příměstských táborů.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat:

CENTRUM ROBOTIKY
Cukrovarská 23, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí