Termíny zápisů do 1. r. ZŠ pro školní rok 2021/2022 na ZŠ zřizovaných městem Plzeň

V příloze je zveřejněna tabulka s termíny zápisů do 1. tříd ZŠ pro školní rok 2021/2022 na základních školách zřizovaných statutárním městem Plzeň. Podrobné informace k zápisům budou zveřejněny v průběhu měsíce března 2021 na webových stránkách jednotlivých ZŠ.

Mohlo by vás zajímat

15. 09. 2022 | Alena Zajíčková |

Začleňování ukrajinských dětí do mateřských a základních škol – Включення українських дітей у дитячі садки та початкові школи

viz zde/дивіться тут: Začleňování ukrajinských dětí_Включення українських дітей

28. 07. 2022 | Alena Zajíčková |

Dodatečný termín zvláštního zápisu ukrajinských dětí do mateřské školy . Додатковий термін спеціального зарахування українських дітей до дитячого садка.

Pro děti, které se z nějakého důvodu nedostavily k řádnému termínu zápisu, který probíhal ve dnech 11. – 12. července…