Termíny zápisů dětí do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2022/23 v Plzni

Viz níže je zveřejněna tabulka s termíny zápisů do 1. ročníků základních škol zřizovaných městem Plzeň pro školní rok 2022/23.

Podrobné informace o zápisech na jednotlivých školách budou zveřejněny v průběhu měsíce března na webových stránkách konkrétních škol.

terminy_zapisu_do_I_trid_2022_2023

Zároveň zveřejňujeme obecně závaznou vyhlášku statutárního města Plzně č. 9/2018, kterou se stanoví školské obvody základních  škol  a mateřských škol zřizovaných statutárním městem Plzeň a přehled základních škol zřizovaných statutárním městem Plzeň podle školských obvodů.

ozv_9-2018

prehled_zs_podle_skolskych_obvodu

Mohlo by vás zajímat

15. 09. 2022 | Alena Zajíčková |

Začleňování ukrajinských dětí do mateřských a základních škol – Включення українських дітей у дитячі садки та початкові школи

viz zde/дивіться тут: Začleňování ukrajinských dětí_Включення українських дітей

28. 07. 2022 | Alena Zajíčková |

Dodatečný termín zvláštního zápisu ukrajinských dětí do mateřské školy . Додатковий термін спеціального зарахування українських дітей до дитячого садка.

Pro děti, které se z nějakého důvodu nedostavily k řádnému termínu zápisu, který probíhal ve dnech 11. – 12. července…