Dodatečný termín zvláštního zápisu ukrajinských dětí do ZŠ

Viz níže je zveřejněn dokument s informací pro ukrajinské rodiče (přeloženo i do ukrajinštiny), jedná se o doplnění data dodatečného termínu zápisu pro ojedinělé případy, které se z nějakého důvodu nedostavily k řádnému termínu zápisu, který probíhal na konci měsíce června 2022.

Dodatečný termín přijímání žádostí o přijetí bude na školách ve dnech 22. – 26. 8. 2022 (konkrétní informace na webových stránkách či dveřích školy).

Informace k zápisům do ZŠ pro děti uprchlíky z Ukrajiny_2

Mohlo by vás zajímat

15. 09. 2022 | Alena Zajíčková |

Začleňování ukrajinských dětí do mateřských a základních škol – Включення українських дітей у дитячі садки та початкові школи

viz zde/дивіться тут: Začleňování ukrajinských dětí_Включення українських дітей

28. 07. 2022 | Alena Zajíčková |

Dodatečný termín zvláštního zápisu ukrajinských dětí do mateřské školy . Додатковий термін спеціального зарахування українських дітей до дитячого садка.

Pro děti, které se z nějakého důvodu nedostavily k řádnému termínu zápisu, který probíhal ve dnech 11. – 12. července…