Dodatečný termín zvláštního zápisu ukrajinských dětí do mateřské školy . Додатковий термін спеціального зарахування українських дітей до дитячого садка.

Pro děti, které se z nějakého důvodu nedostavily k řádnému termínu zápisu, který probíhal ve dnech 11. – 12. července 2022. Dodatečný termín přijímání žádostí v rámci jednotlivých školských obvodů je stanoven na 29. srpna 2022 v době od 10.00 – 17.00 hodin.

Дітей  які з певних причин не прийшли у встановлений термін зарахування, який відбувся 11-12 липня 2022 року. Додатковий термін прийому заяв у межах окремих шкільних округів встановлено на 29 серпня 2022 року з 10:00 до 17:00.

Podrobnosti naleznete v příloze / Подробиці дивіться у додатку.

Informace-k-dodatečnému zapisu-do-ms-pro-deti-uprchliky-z-ukrajiny

Zadost_o_prijeti_ditete_MS_cesko-ukrajinsky-1

Mohlo by vás zajímat

15. 09. 2022 | Alena Zajíčková |