Úvod ›› Aktuality ›› Harmonogram konzultací na únor 2019

Harmonogram konzultací na únor 2019

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,
dovolte mi, abych Vás pozvala na konzultační dny s pracovníky odboru školství, mládeže a sportu KÚ PK. Termín konzultačního dne pro Vaši organizaci je uveden v příloze dle příslušné obce s rozšířenou působností. Je možná účast i v termínu určeném pro jinou obec s rozšířenou působností po domluvě s danou obcí. Konzultace se uskuteční většinou v zasedací místnosti ORP kromě případů uvedených v harmonogramu. Případné změny místa konání konzultací dle pokynů obce s rozšířenou působností. Informace bude zveřejněna také v Instrukcích OŠMS.

Hlavním bodem jednání bude podání informací k rozpisu rozpočtu přímých nákladů na vzdělávání na rok 2019. V průběhu konzultací vystoupí zástupci Regionální rozvojové agentury Plzeňského kraje a seznámí přítomné s analýzou věkové struktury pedagogických pracovníků – učitelů na základních školách na území Plzeňského kraje, která vznikla na základě dat zadaných základními školami do sběru Kevis v říjnu 2018.

Děkuji a těším se na setkání

Mgr. Pavlína Faitová
oddělení ekonomické

Odbor školství, mládeže a sportu