Úvod ›› Aktuality ›› Bezplatná přeprava dětí do 15 let PMDP - týká se ZŠ včetně ORP

Bezplatná přeprava dětí do 15 let PMDP - týká se ZŠ včetně ORP

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

od 1.9.2018 budou jezdit děti od 6 do 15 let veřejnou dopravou zdarma. Podmínkou je Plzeňská karta s nahraným nárokem na bezplatnou přepravu.

Protože je naším zájmem, aby se informace dostaly ke všem dětem, kterých by se bezplatná doprava mohla týkat, dovoluji si Vás oslovit se žádostí, zda by bylo možné informační letáky (viz příloha), umístit na webové stránky škol.
Zároveň Vás prosím o předání informace dětem a rodičům
(např. zápisem do žákovských knížek nebo informací na schůzkách), abychom předešli neznalosti a následkům při nesplnění nastavených pravidel pro bezplatnou dopravu dětí.

Týká se i obcí Starý Plzenec, Chrást, Dýšina, Zruč-Senec, Třemošná a Město Touškov.

Marta Kohoutová
vedoucí Správy pohledávek

M +420 725 381 280
T +420 378 037 503
E kohoutova@pmdp.cz
W www.pmdp.cz

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12
301 00 Plzeň - Východní Předměstí